| Alexandru_Leo_1965 a întrebat:

Am auzit ca Lucifer revine pe 8 mai, dar stie cineva daca sezonul 4 este ultimul?

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

În lumea serialelor, nimeni nu știe de la început câte sezoane va avea un serial, dacă va avea succes ori nu, e în funcție de ratinguri, costuri, e o loterie. Fox a renunțat la serial pentru că n-ar fi avut audiență dar Netflix nu funcționează pe aceleași principii ca o televiziune, atâta timp cât oamenii vor plăti să vadă Lucifer, e posibil să-l continue.

| faramatania a răspuns:

Nu se știe dar...s-ar putea să fie și un sez.5.Vezi aici:↓
https://blog.catmobile.ro/netflix-salveaza-serialul-lucifer/

| Sn4k3 a răspuns:

Abia a fost luat de Netflix, e primul sezon facut de ei. Cred ca o sa-l mai continue cu macar inca un sezon.

| Svldiana a răspuns:

Nu cred ca e ultimul