| JohnRR a întrebat:

Salut, am nevoie de scene din filme pentru fundal videoclip cum ar fi Peaky Blinders și altele... Fără watermark nu găsesc nimic în full HD Mulțumesc

3 răspunsuri:
| mrArtE a răspuns:

Poti lua singur un film in hd, descarci obs-ul sau orice alt program de filmare, iti faci 2 setari sa nu ti se auda microfonul daca detii unul, adica sa iti capteze doar desktop-ul si audio-ul de pe acesta.Pui filmul pe full screen si din obs iti setezi 2 taste de start si stop rec.Asa filmam si eu cand nu aveam de unde sa iau scenele.

Răspuns utilizator avertizat
| mrArtE a răspuns (pentru DracuIa):

Si asta dar mi se pare o munca in +