| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare, cand vreau sa vad un film pe site-ul " trilulilu" nu pot sa-l fac full screen, stie cineva cum pot sa-l fac? (scuze pentru categoria care am ales-o )

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu ai mai aflat ca nu poti sa-l faci! Mai sunteti multi care puneti intrebarea asta...
Aveti functia search, folositi-o!

| Krises a răspuns (pentru K0sti):

Sa stii ca am cautat de ce nu pot sa fac imaginea full screen, dar sincer nu am gasit ( nu m-am omorat foarte mult cu cautatul recunosc ) si m-am decis sa pun o intrebare aici, pana la urma nu moare nimeni

| K0sti a răspuns (pentru Krises):

Am spus de functia search de aici de pe TPU! Ca sa o scurtam, s-a scos optiuna full screen!

| Krises a răspuns (pentru K0sti):

Okay, multumesc pentru ajutor happy

| K0sti a răspuns (pentru Krises):

Nu ai pentru ce!

Întrebări recente