| cristy17bv a întrebat:

Salut.

Am si eu o intrebare,

despre un film pe care l-am vazut cu mult timp in urma si nu mai stiu cum se numeste.

Dar din cate imi amintesc eu, era filmat un psihopat cum omora cu sange rece.

Imi amintesc o faza cand psihopatul era intr-un beci cu o tanara pe care o legase de scaun plina de sange si de alte murdarii si o chinuia, o batea, isi batea joc de ea, iar intr-o cada era prietenul ei transat ( cu drujba ) ceva de genul.

Practic el era filmat de un cameraman pas cu pas si arata tot felul de cruzimi pe care le facea.

Sau alta faza, a ajutat o batranica sa isi duca cumparaturile in casa apoi a omorat-o...

Daca nu ma insel era o filmare reala sau parea reala.

Nu stiu cum se numeste si nu mai stiu prea multe despre el dar asi dori sa il gasesc.

Daca stie cineva despre ce vorbesc, sa imi spuna cum se numeste.

Multumesc.

4 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Aa. nu stiu. din ce imi amintesc un film in care se ragesc " amintirile tale " :
-Teroare in serie

| cristy17bv explică (pentru ÐÿÅ):

Nu este Teroare in serie sad
Multumesc oricum.

| alexandra_4554 a răspuns:

L-am vazut este super dar nu stiu cum se numeste, in schimb iti recomand cu drag filmul'' Pentagram of blood'' ete un film bazat pe fapte reale si este horror l a fel ca celelant