| JustLexu a întrebat:

Salut am urmarit astazi 1 film pe FilmCafe cu o fata o chema Jenna (sau ceva de genul ) care a patit 1 accident de etchitatie si a ramas paralizata dp care a un timp prietenul ei o paraseste si gaseste o clinica de terapie iar doctorita de acolo vrea sa o includa in acel program. Unde o gasete pe terapeuta Anna(asa o chema) si, si Anna aceasta era in scaun cu rotile. Usor usor se face bine si se indragosteste de un baiat pe care il chema Will.

Va rog 1 raspuns rapid! DAU FUNDA

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Revenirea, 2004

| faramatania a răspuns (pentru floresdemayo):

Les revenants (The Returned 2004/nu prea are legătură cu echitația)
http://www.imdb.com/title/tt0378661/

| floresdemayo a răspuns (pentru faramatania):

Vezi ca am suficiente răspunsuri pe site, ia-le la rând, observ că ai timp.

| faramatania a răspuns (pentru floresdemayo):

N-ai înțeles, nu din acest motiv (să nu mai vorbim despre timp, știi), ci acolo unde este cazul și avem ceva în comun.