| Vlad2457 a întrebat:

Salut,am vazut acum ceva timp la tv un film in care niste oameni batrani rapesc un copil, iar tatal copilului il cauta si il gaseste. Din ce stiu dar acei oameni batrani il baga intr-un beci ceva de genul si fluiera cu un fluier al unui copil pentru a putea fi auzit de politie, politia ajungand ca au auzit impuscaturi. Sper sa intelegeti ceva laughing

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu confund, parcă Prisoners (2013) are finalul descris de tine.

| Vlad2457 explică (pentru floresdemayo):

Da,acesta este.Multumesc mult!

1 răspuns: