| mintbugle a întrebat:

Salut. Am văzut acum ceva vreme un film cu o fata care trecea granița unui oraș cu fratele ei sau fiul ei. Și au fost prinși și după s-au trezit intr-un oraș in care toți erau controlați deoarece erau intr-un vis și acea fata nu își putea vedea bebelușul deoarece se reseta totul. Știu ca începea cu M numele filmului. Mersi anticipat

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

The Border 1982 cu Jack Nicholson si Harvey Keitel

| aditimus a răspuns (pentru aditimus):

Cred ca filmul acela este prea vechi, acum mi-am dat seama ca pare mai mult a Sci-fi decat drama, mda.Vezi asta 100%......Culture Shock 2019. face parte dintr-o serie de filme.asta este sigur sorry

| mintbugle explică (pentru aditimus):

Asta este. Mersi mult. Dacă ai putea sa ma ajuți și cu celălalt film. Ți as fi recunoscător

| aditimus a răspuns (pentru mintbugle):

Astept sa dai raspunsul ca este castigator

| aditimus a răspuns (pentru mintbugle):

Pai ai zis ca platesti happy