| suntsatuldeatateamizeriidepenet a întrebat:

Buna TPU.Demult am vazut un film cu dragoni al carui nume din pacate l-am uitat, dar in film era vorba despre un fel de razboi la sfarsitul filmului dragonii atacau un oras, unii dragoni erau controlati de un sceptru etc, un oras mitologic, nu stiu de ce am impresia ca se numea dragons wars dar cand caut pe net imi da rezultat nu stiu ce film de maro D-WARS, total diferit. FUNDA CELUI CE IMI SPUNE NUMELE CORECT, o lista cu alte film cu dragoni ar fi apreciata.

1 răspuns:
| Vetisan_Vasile_1991 a răspuns:

Nu era filmu ala care era dat de Paste la tv, cu ceva vrajitori si spectru (era un singur dragon)
Alte filme posibile:
Dragonslayer
Fire & Ice
The Flight of Dragons
Reign of Fire