| alex16mko a întrebat:

Salut, am vazut anul asta un trailer la un film, nu mai stiu cum ii spune dar incepea cu doi indragostiti care se jucau afara prin zapada, au facut ingerasi in zapada dar fata a sufeit un soc si nu s-a mai ridicat. Cum ii spune la film daca stie cineva? mersi

Răspuns Câştigător
| KlentMaster a răspuns:

Cred ca te referi la filmul pe care l-am vazut la cinema! Se numeste Coliziunea. Imi amintesc scena descrisa de tine. Funda?

| alex16mko explică (pentru KlentMaster):

Multumesc mult, am cautat doua ore filmul asta dupa diferite criterii si nu l-am gasit, multumesc mult

1 răspuns: