| BellsC a întrebat:

Am vazut mai demult pe Disney Channel un film cu un vampir si niste copiii care incercau sa`si protejeze mama de acesta sau ceva de genu ca nu am vazut mult.Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul acela se numeste,, Mama Are Intalnire Cu Un Vampir " 100% raspuns corect funda?

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Filmul se numeste ''Mama are intalnire cu un vampir''

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mama Are Intalnire Cu Un Vampir happy.

| BellsC explică:

Multimesc pentru raspunsuri pacat ca e doar o funda dar noroc ca sunt multe voturi:*

Răspuns utilizator avertizat
| codgaby a răspuns:

Tata are intalnire cu vampiroaica

| KikiRiki98 a răspuns:

Mama are intalnire cu un vampirbig grin fUnDa? puppy dog eyes