| Robytzu77 a întrebat:

Salut,am vazut o data un film de groaza dar nu am retinut numele tot ce stiu din film este ca un barbat alerga noapte intr-un spital si urmarea o fantoma si aceasta fantoma omora oameni si dupa i numara.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Charger007 a răspuns:

Cand l-ai vazut filmul ultima data si pe ce post de televiziune? Incearca sati aduci aminte am nevoie de detalii ca sa te pot ajuta, eventual amanunte legate in continuare de acest film de groaza. Unde se petrece actiunea? si daca da doar noaptea? Multumesc, astept raspuns.

| Robytzu77 explică (pentru Charger007):

Deci tot ce imi mai aduc aminte din film : l-am vazut acum mai bine de 4 ani dar mi-a placut cred ca pe TV 1000 o femeie sau un barbat vorbea cu o fantoma la un moment dat si cam la final barbatul respectiv statea ascuns undeva in spital si in timp ce se uita vedea cum era spitalul inainte un o cu o targa mergea pe hol cineva striga la el.el nu se oprea si la un moment dat se intoarce si il impusca si incepea sa numere fiecare persoana pe care o omora dar i cauta si pe acesti oameni asta e tot ce imi aduc aminte