| vasile888 a întrebat:

Salut am vazut un film odata, de dragoste cu calatorie in timp in trecut, el se culca intr-un in hotel in pat pusese muzica calatoreste in trecut si se intilneste cu o frumoasa fata di familie bogata dupa care se indragosteste unu de celalalt, in final scoate un ban din buzunar si se intoarce inapoi in hotel........numi aduc aminte cum se numeste filmul stie cine va rog?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Undeva, cândva (Somewhere in Time), 1980
http://www.cinemarx.ro/filme/Somewhere-in-Time-Undeva-candva-13646.html

O să-ți placă și...

Iubire din trecut/Călător în timp (For All Time), 2000

http://www.cinemarx.ro/filme/For-All-Time-Iubire-din-trecut-83929.html

| vasile888 explică (pentru floresdemayo):

Mersi mult demult cautam acest film si iaca l-am gasit...

| vasile888 explică (pentru floresdemayo):

Doar ca al doile film nu-l gasesc cum as putea sa-l gasesc?

| floresdemayo a răspuns (pentru vasile888):

Da, în sfârșit, l-ai găsit. happy
Și al doilea îl găsești pe net, însă nu e subtitrat. Îți trimit linkul prin mesaj privat, fiindcă aici nu sunt permise linkurile cu trimitere directă, către filmele online.