| xAlvin a întrebat:

Salut..am vazut un trailer acum cateva zile pe MTV despre un film cu 2 lumi paralele(erau 2 orase unu jos si unu sus"cap in cap",se intalneste o fata cu un baiat se indragostesc)scuzati-mi explicatia, imi puteti spune cum se numeste filmul... FUNDA!

5 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Upside Down, este super, l-am vazut in decembrie la cinema si mi-a placut tare mult, fiind si Valentine's, este perfect daca vrei sa-l vezi cu cineva special.

| NevastuicAaA a răspuns:

Upside down.
Genial filmul!
Il recomand oricui.

| SashaB a răspuns:

Buna filmul se cheama upside down astept funda!

| TasieSimona a răspuns:

Upside Down cred ca este. Daca l-a aratat pe Mtv inseamna ca este destul de recent si acesta chiar este recent.