| ELISA1LISA a întrebat:

Care dintre telenovelele,,Rubi,, si,,Teresa,,va plac mai mult? Si daca mi-ati putea spune ce asemanari sunt intre ele si stiu ca Sebastian Rulli cel care il joaca pe Arturo in Teresa a aparut in,, Rubi,, si ce rol a avut acolo? Dau funda celui care ma lamureste happy.

Răspuns Câştigător
| Killa93 a răspuns:

Hm, ce rol a avut ala-n "Rubi" nu imi mai aduc aminte, dar "Teresa" si "Rubi" au fost cam pe aceeasi lungime de unda, amandoua fiind materialiste, ambitioase, incredibil de frumoase si isi doreau sa scape de "mizerie" (saracie)! :s

P.S.: Mai mult mi-a placut "Teresa" :*

| Iuliana_Mariana_1973 a răspuns (pentru Killa93):

Si mie tot Teresa!

| ELISA1LISA explică (pentru Iuliana_Mariana_1973):

Si mie mi-a placut extrem de mult si m-am uitat si acuma cand a fost din nou pe acasa :*.

3 răspunsuri:
| Iuliana_Mariana_1973 a răspuns:

Teresa este mult mai frumoasa ca Ruby..de exemplu eu am vazut odata toate episoadele le tv, dar acum este iar Teresa...pe Acasa Tv de la ora 23:00. Puupp :****