| gildroy a întrebat:

Caut si eu un anime de genul Naruto sau Fairy Tail.
Nu vreau cu fete, siropoase sau cu sabii gen Bleach ( Naspaa)
Main caracter-u sa descopere, nu stiu, puteri ascunse cand se infuriee, cum e Naruto, Natsu sau Goku.
Si sa fie bataie pe bune cu ceva stil nu cum e One Piece... I se intinde bratu si isi da cu el in cap ( Laaame)

7 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Yu Yu Hakusho
- Hajime no Ippo (sez 3 incepe in Octombrie a.c.)
- Street Fighter II V
- Katekyo Hitman Reborn!
- Kenichi

Vizionare placuta!

| OmuFoarfeca a răspuns:

Death Note e foarte tare

| Cupcakestar a răspuns:

Poti incerca Another(super animeul)
Si DeathNote(Astea nu sunt neaparat cu bataie sau altceva de genul asta), dar sunt'Speciale'...

| gildroy explică (pentru Cupcakestar):

Sunt prea plictisitoare. Si la Another parca e facut in bezna totala.

| evelina_3448 a răspuns:

Atack on totan. Funda?

| beny77_5947 a răspuns:

Pai ar trebui sa te uiti mai mult si la bleach si la one piece
daca iti place naruto, imposibil sa nu-ti placa bleach,
oricum am si o recomandare : ''hunter x hunter''
sper sa nu te uiti la un singur episod si ''gata nu-i fain''

| gildroy explică:

Nu ati inteles ce caut laughing. Vreau ceva cu puteri speciale. Super viteza, arunca flacari ( Natsu), se cutremura lumea cand se enerveazaa ( Naruto, Gohan.) Ati inteles voi ideea.

Întrebări recente