| vasile888 a întrebat:

Salut caut un film vechi poate mai vechi de 10ani nu stiu cum se numeste, mai exact va spun ca este despre satre de cini in pustiu ei sunt foarte uniti si ataca oameni stiu ca pleaca un autocar cu oameni inarmati din oras sai ucida si acolo se lupta cu ei mi se pare ca cini cistiga, care stie acest film

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Wilderness (2006)?
http://www.cinemagia.ro/filme/wilderness-20158/

| vasile888 explică (pentru faramatania):

Din pacate nu-i acest film care il caut mersi pentru atentie, acela e prin pustiu ceva de genul acesta si e mai vechi...

| faramatania a răspuns (pentru vasile888):

Mai este unul pe care-l știu cu câini așa în haite și agresivi, dar dacă spui că-i mai vechi, probabil nu-i nici acesta, oricum eu ți-l dau pentru că dacă-ți place acest gen poate-l și vezi:The Breed (2006)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-breed-cainii-ucigasi-17250/

| vasile888 explică (pentru faramatania):

Sunt interesante dar nici acesta nu-i oricum iti multumesc

| faramatania a răspuns (pentru vasile888):

Mulțumesc și eu pentru acordarea fundei, ai fost drăguț și apreciez.