| AmxMod a întrebat:

Salut, cei care se uita la serialul o noua viata, in episodul 37 adica episodul urmator, chiar mor cei care sunt in masina? ca a pus filip bomba. Nu Va Bateti Jok
Astept Pareri Sincere, cei care stiu.

Răspuns Câştigător
| ccrreeaattzzaa a răspuns:

Eu cred ca nu pentru ca :
1. Andrei si Vlad nu mai sunt in masina
2. Sunt personajele principale
3. Mai sunt 8 episoade ( fara cel din seara aceasta ) si la sfarsit de obiecei ( mai mereu ) se termina cu un sfarsit frumos nu ca mor sau chesti de genu
Si prin cate "au trecut " nu cred ca o bomba o sa ii opreasca pentru ca au mai avut intamplari de genu
ex : cand a fost impuscat Vlad, cand a facut Andrei accident, cand a fost Anca in coma etc si nu au murit

1 răspuns:
| George_Balan_1988 a răspuns:

Da mor in chinuri groaznice.