| anonim_4396 a întrebat:

Ceva filme cu mistere, cu fantome sau horror stiti? va rog sa specificati de fel de film e

4 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Insidious- mister şi horror, apar fantome.
Saw- pentru ăsta trebuie să fii obişnuit cu scenele horror care implică dezmembrări.e cu capcane fatale.
Are 7 părţi.
The Others- mister si fantome.
Road kill- o idee nouă, horror.
Seconds apart- doi gemeni malefici.
The midnight meat train- are scene horror, final neaşteptat.

| lumy4u a răspuns:

Mie imi place mult de tot serialul Ghost whisperer. e ft bun

| FllorinaFlory a răspuns:

The grudge 1, 2, 3, Tormented, Shutter, 13 ghosts, Sleepy Hollow- cu fantome
Saw, Jennifer`s body, Drag me to hell, Final destination, Mirrors, Chuckie`s bride- horror

| DiaDianaa a răspuns:

Papusa Chuckye (sunt 3 parti) filmul e gen horror e super de groaza:X