| IubithaThaa a întrebat:

Bună, vine cea mai bună prietenă a mea sa doarmă la mine, si am vrea sa vedem un film horror, cu fantome case bantuite etc, Ce filme stiti?

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Haunting in Conecticut (1, 2)
The Grudge (1)
The Others.

| Alphabeat a răspuns:

Daca vreti sa va speriati cu adevarat. incercati unul din filmele astea!
-The Orphan
-The House Of WAX
-Saw III
Distractie placuta! devil

| MCatalina a răspuns:

Eu iti recomand Amprentele mortale (Fingerprints).Eu nu prea ma uit la filme horror deoarece ma cam sperie dar acest film mi-a placut foarte mult si nu m-am speriat. big grin

| mara11654 a răspuns:

Nu's cu fantome dar sunt super:
laid to rest
wrong turn 1, 2, 3, 4 (4 mi-a placut cel mai mult)

| LoveTwilightLove a răspuns:

Iti recomand Silent Hill 1, 2, Seria Resident Evil, Abraham Lincoln: Vampire Hunter, Piranha 3DD, The Thing.

| printisorul23 a răspuns:

Daca reti sa faceti pe voi uitati-va la drag me to hell sau saw 6