| catalin908070 a întrebat:

Salut,cine stie pe ce data va fi lansat filmul Fast and Furios 6?
daca este deaja online lasati un link please
Dau funda happy

3 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Nu se stie data inca.

| FantaZEW a răspuns:

Nu stiu cand o sa se lanseze dar stiu sigur ca prima data va aparea pe dvixonline.biz e un site foarte bun gasesti orce film la o calitate buna si subtitrat in romana puppy dog eyes funda puppy dog eyes?

| ChristianaAa a răspuns:

24 mai 2013 (in U.S), dar dupa ce se lanseaza in america, va aparea 100% si online. Incearca pe fastpasstv.ms. Acolo le uploadeaza in urmatoarea zi de la lansare big grin. Funda happy