| anonim_4396 a întrebat:

e gossip girl pentru fete? pentru ca am vazut asa din sarite cateva episoade ( se uita sora mea ) si m-i s-a parut interesant big grin... vreau o parere de la cineva care se uita la el...

Răspuns Câştigător
| Stephanie_2959 a răspuns:

E super serialu.sh nu e numai pentru fete doamne fereste. e interesant! uitate!

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Daaahee hee este superblove struck

| ForbiddenLove a răspuns:

Ee superr misto serialu :X. si nu e numa pentru fete dar...
uite aici trailer, descriere, actori etc -> http://www.cinemarx.ro/......89884.html

| ALice_4674 a răspuns:

Este si pentru fete, dar si pentru baieti. E genul Gossip si eu zis ca merita sa te uiti

| DoRu a răspuns:

Nu! E si pentru baieti. Eu cunosc pe niste baieti care se uita si ei la gossip girl

Te poti uita si u! Nu-ti da nimeni in cap daca te uiti si u!big grinhappy