| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Grey`s Anatomy? Merita vizionat? Eu am vazut cateva episoade random la tv si mi s-a parut interesant.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E interesant. e undeva la mijloc inca Dr House (mai putin medical, mai mult mister) si E.R (destul de tehnic in ceea ce priveste medicina)

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Merita vazut daca iti plac astfel de seriale

| M25M a răspuns:

E bun, iti prezinta viata si scimbarile pe care aceasta le produce fie ele bune sau rele

| CookieMtfk a răspuns:

Este foarte interesant, captivant, haios, dramatic si romantic. happy Poti sa te uiti pe imbd. Mie cel putin imi place happy

| ca4 a răspuns:

Eu unul am vizionat aproape un sezon dar acum mult timp si mi s-a parut si mie destul de captivant... daca ai timp liber la dispozitie ti-l recomand cu mare placere!