| Daddyy a întrebat:

Era ieri un film pe antena 1 Era cu 2 boxeri unu negru. laughing nu mai stiu cum il chema Chambers sau asa ceva. Si a ajuns la inchisoare pe nedrept si trebuia sa se bata cu unu ca sa iasă si l-a antrenat un mos in scaun cu rotile. Ziceti-mi cum se numeste

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Iceman - ultimul meci. asa este!
A fost pe la ora 21:40. mi-a placut chiar daca am pierdut 20 de minute love struck

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Iceman-Ultima lupta

| ÐÿÅ a răspuns:

Iti dau o scurta descriere.
George Chambers este campion mondial la box, categoria grea, cunoscut in ring sub numele de " Iceman". La un moment dat, barbatul se trezeste in situatia de a da cea mai grea lupta a vietii sale. Dupa ce este acuzat pe nedrept de trafic de droguri, " Iceman" este trimis intr-o inchisoare din Rusia. ( parca! Oricum, filmele bune le ti minte. )

| eusicumine_4355 a răspuns:

Uitativa la partea a 3-a. Este numita Undisputed 3:Redemption. SI E CRIMINAL DE BUN, la fel ca partea a 2-a

| Daddyy explică:

Am plans la filmul asta rolling on the floor. acolo la sfarsit cand ala isi gaseste nepoata laughing

| ÐÿÅ a răspuns (pentru Daddyy):

laughing ee si mie mi-a curs o lacrima laughing

| tinutinu a răspuns:

Iceman: Ultima lupta [Undisputed in inglish laughing]

| yoyoalesia a răspuns:

Filmul la tv a fost sub un alt nume,, iceman- ultimul meci,, pe net este,, undisputed ll, personajul george.