| Chris24 a întrebat:

Era mai demult pe minimax un desen care a avut 3 sezoane. era o familie, cu 4 pers + un caine si o pisica.
In primul sezon aveau un radio cu care comunicau cu o ruda dea lor din viitor si aceasta le trimitea orice ii cerea. (foloseau o umbrela ca si antena si cainele pe post de impamantare)
In al doilea sezon cainele invata sa vorbeasca si calatoreste cu baiatul intr-o nava spatiala improvizata din cauciuc pe care o umfla cu un sifon.
In al treilea sezon astia calatoresc in jurul lumii impreuna cu vecinul lor si au parte de numeroase peripetii.

Vreau sa stiu cum se numea desenul respectiv. sper ca am dat destule detalii.

3 răspunsuri:
| craniul a răspuns:

Haha se numea familia trasnita!

| craniul a răspuns:

Si ai uitat un lucru aveau o melodie misto la inceputhee hee