| Timeuska a întrebat:

Era pe minimac sau boomerang un desene animat cu un dinozaur mov si niste copii.
Stie cineva cum se chema?
Funda

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Pai hai sa-i numaram ca pe steaguri in Caragiale, zic tot ce tin minte, oki?
Era unu` verde, Tabaluga.
Era ala negru si frumos din How to Train Your Dragon.
Mushu era rosu si mic, semana cu un ardei iute.
Erau Teletubbies, ii stiu pe fiecare pe nume, unu` rosu, al 2-lea galben, al 3-lea verde si cel din urma mov. Dipsy, Laa-Laa, Po si Tinky Winky dar nu sunt sigura ca sunt dragoni, dinozauri, par un fel de bebelusi din spatiu care parca au fumat ceva. F draguti, cand sunt nervoasa ma uit la ei si ma tampesc de atata liniste.
Era Barney, mare, mov si cumsecade, personajul unei serii tv americane.
L-am nimerit?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minimax: Tom, marele calator
Boomerang:Familia Flintstone : http://img4.wikia.nocookie.net/......f/Dino.jpg