| marvellover a întrebat:

Era un serial, cand eram mic, cu un tip care se transforma ca un power ranger, dar serialul nu era power rangers laughing si avea o masina si o motocicleta care vorbeau cu el rolling on the floor si costumul lui avea o curea cu doua buline rosii parca. ma rog, esentialul e ca semana cu un power ranger, dar nu era power ranger laughing stie careva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Bєshka a răspuns:

IronMan big grin?

| marvellover explică (pentru Bєshka):

Am numele Marvellover si tu crezi ca nu recunosc ironman?laughing nu...era pe fox kids parca. nu stiu sigur. nu era desen animat dar era un serial pentru copii, dublat.