| IonutSiAtat92 a întrebat:

Caut de foarte mult timp si nu stiu unde sa gasesc pe internet.Eu am prins vremea cand se dadea pe PROTV Pokemon si Power Rangers si se mai dadea inca un serial de genul Power Rangers, doar ca nu mai stiu cum se numeste.Era vorba despre un tip care avea costum de furnica si avea ca accesorii o masina si o motocicleta intr-un garaj pe care le chema printr-un ceas. Daca stie careva cum se numeste,va rog sa-mi spuneti, dau funda.

2 răspunsuri:
| CiubotariuAndrei a răspuns:

Tipul cu furnica gasesti daca scrii,, omul furnica" in engleza. La power rangers s-a dat, forta mistica si operatiunea peste limita. Ps: incearca omul furnica si viespea. Spor

| IonutSiAtat92 explică (pentru CiubotariuAndrei):

E vechi de prin 2000 cred...nu este ca am cautat...