| MarioCM a întrebat:

Imi puteti spune un film/serial care sa se asemene cu,,Twilight",,, Teen Wolf" si alte filme de genul acesta?
De preferabil sa fie cu caini,varcolaci, etc!

Răspuns Câştigător
| Adriana_Ioana_1988 a răspuns:

The vampire diaries,the originals,true blood,supernatural,van helsing,shadowhunters,lucifer, iar daca iti plac serialele cu monstrii ar fi grimm, wynonna earp, the walking dead, fear the walking dead. Sper ca te-am putut ajuta.

1 răspuns:
| Uxellodunon a răspuns:

Nu sunt fanul genului dar stiu de true blood - vampiri, adolescenti, toate alea