| Akliss a întrebat:

Imi recomandati si mie niste filme de pe Netflix, va rog. Nu stiu ceva ce pentru voi a fost "epic", v-a placut enorm, numai sa nu fie de dragoste, SF, Thirller, Horror, Suspans, Actiune, Psihologic...

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Spune un exemplu, ca ai enumerat toate genurile aici.

| aXy99 a răspuns:

Doar filme sau si seriale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ce anume te-ar interesa? Vreun exemplu?

| Anonima163333 a răspuns:

FILME
1.Toate acele locuri minunate.-e cam de dragoste, dar ii fain
2.În celula 7. -nu știu în ce categorie este dar e super fain.
SERIALE
1.Riverdale.-acțiune
2.Stranger Things-ii un pic horror, dar este fel mai fain serial
3.Anne cu e la final-este foarte fain.
Numai bine

| xXVranceaXx a răspuns:

Serial documentar, History 101. Încă e in producție, deci e probabil să se mai producă episoade

| corinutzah a răspuns:

Inteleg ca esti ok cu comediile, recomand Lovebirds.winking

| Mimi1232dh a răspuns:

Numele tău. Este un anime foarte reusit. Ti.l recomand din toată inima dar are puțină dragoste dar nu e prea multa.