| Armenica a întrebat:

imi spuneti si mie niste filme gen Basic Instinct/Perfect stranger.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ana8785 a răspuns:

Iti pot da o lista cu drame/thrilere/filme psihologice care s-ar putea sa-ti placa:

1. The Experiment/Das Experiment (Moritz Bleibtreu) -2001- psihologic/drama

2. Requiem for a Dream (Jared Leto, Jennifer Connelly) - 2000 - drama/psihologic

3. Jagten/The Hunt - 2012- drama
Magnolia (Tom Cruise, Julianne Moore) - 1999 - drama

4. Little Children (Kate Winslet, Jennifer Connelly) - 2006- drama

5. The Lives of Others - 2006- istoric/drama

Imi permit sa las aici si un link catre un site care imi place cu stiri despre vedete/muzica/moda/recomandari filme si seriale in caz ca o sa mai fi in pana de idei.
http://www.blogvedete.com/
Sper ca am fost de ajutor :-)

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Basic Instinct:

Sliver
Fatal Attraction
Showgirls
Femme Fatale
Unfaithful
Original Sin
Body Heat
Two Brothers
Mother India
Don
Gulaal
The Pelican Brief
Hum Aapke Hain Kaun!
Eyes Wide Shut
Wall Street
In The Mouth Of Madness
Vicky Donor

Perfect stranger:

Love, Wedding, Marriage
The Quiet
A Thousand Words
Gothika
Bachelorette
Jersey Girl
16 Blocks
When A Stranger Calls
Hostage
Gone
The Last Castle
Mr. Brooks
The Words
Red Eye
Untraceable
Win A Date With Tad Hamilton!
Fracture

Vizionare Placuta!

| Armenica explică:

Eu am cerut sa imi recomande cineva niste filme gen...nu am intrebat ce gen au filmele mentionate mai sus..stiu si eu ca sunt psihologice