| AdrianaBacescu a întrebat:

De ce nu se mai difuzeaza la TV filme cu scene intime (Emmanuelle, Basic Instinct, Body Heat, Emanuelle). Care ar fi motivul in general?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Really? Dau fifty shades și game of thrones.Nu știu cum lumea se poate plânge că nu e nuditate în filme.

| vodami92 a răspuns:

Nu se mai da la tv! puicuta cu cocosel! martianul meu sonat! etc! si tu le vrei pe astea! si apoi nici macar alea frumoase nu le mai vezi! piratii din caraibe! harry potter! stapanul inelelor! da bine astea le vezi acum chipurile ce ai! calculator! laptop! tableta!