| GoDliK3xOriginal a întrebat:

M-am uitat pe animekage la un anime pe nume blood-c si mi-a placut foarte mult dar nu am gasiti nici o continuare. Cine stie unde pot gasi un site sau de unde pot downloada continuarea? Hai ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Este un film, Blood-C: The Last Dark, dar o sa dureze o vreme pana apare pe internet. Nici macar in engleza nu a fost subtitrat inca. Poti insa sa incerci manga dupa care este adaptat acest anime.

| GoDliK3xOriginal explică (pentru irbis):

Aha, m-am mai uitat pe internet dupa el si eu imi faceam nervi ca nu gasesc. Ei bine, se pare ca o sa astept sa vad continuarea anime-ului meu preferat.

2 răspunsuri:
| RazvanRms a răspuns:

Nu este continuare, stiu ca este blood + desi nu are legatura cu blood c.