| kolyan7 a întrebat:

Salut.mă poate ajuta cineva să găsesc insula din serialul Lost pe google maps.am citit mai multe articole unde se spunea că dacă introduci acele cifredin serial(4 8 15 16 23 42)ca coordonate poți să determini poziția insulei, doar că nu prea se primește.

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

De ce vrei să o vezi pe google maps?

| Seepty a răspuns:

Coordonatele nu sunt 4 8 15 16 23 42 ci sunt niste numere ''blestemate'' dupa cum spune in film. Stiu asta pentru ca momentat ma uit la serialul Lost si sunt la ultimul sezon iar coordonatele sunt 3.0.5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca poti gasi si Oz pe Google maps... Am auzit ca o fata a ajuns acolo dupa ce a facut rost de niste pantofi fermecati.