| Petre25565 a întrebat:

Salut, mai demult am vazut un film dar numai trailerul il mai stiu.
Era vorba despre o casa in care s-au spanzurat niste oameni, cineva a mers acolo si-a gasit o caseta, se pune si se uita si se vedea pe ea un tufis si cand se uita pe geam era tufisul ala si se miscase ca si cum cineva se uitase si a fugit.
Daca aveti idee cum s-ar putea numi astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Salut. Nu e Sinister? Are doua părți și nu știu exact care, însă la cum suna, sunt de părere ca e Sinister!

| Petre25565 explică (pentru snzpaul):

Asta e mersi mult!

1 răspuns: