| HiperionX a întrebat:

Salut.Mai demult prin 2007 am vazut un film cu un grup de tineri care terminasera liceul si facultatea si s-au dus la ferma unuia pentru a-l ajuta sa-si repuna afacerea pe picioare.Acolo incep sa se intample fenomene ciudate si pana la urma apar si extraterestrii.Tin minte ca l-am vazut pe ProTV.

Si daca nu va aduceti aminte va mai dau un pont: Mai era un negrotei care se uita prin broasca usii cum se dezbraca una.

Nu mai tin minte numele filmului daca m-ati putea ajuta, dau funda.

Este gen Signs.

1 răspuns:
| LuvTH4ever a răspuns:

Sa nu fie Scooby-Doo ( film nu desen animat ) k si eu imi amintesc ceva.