| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care se uita la anime imi puteti spune nisste anumeuri horror sau cu mult sange?
Am vazut: corpse party, elfen lied, another, tokyo ghoul, parasyte, mirai nikki...

4 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Bloood C,Blood+,Akira,Berserk,Deadman wonderland,Shiki, Hellsing, Baccano, Ajin, Gantz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum indraznesti sa pui mizeriile alea in aceeasi categorie cu filmele si serialele?

| Ramirez04 a răspuns:

Owari no seraph, Shingeki no bahamut, Highschool of the dead, Soul eater, Akame ga kill. Sper ca te-am ajutat daca tot ti-am raspuns fundita te rog :3