| Moni_Moni_Si_Dani_1980 a întrebat:

Salut, poate stie careva dintre voi...
Era un film 5 soldati parca au aterizat in desert, comandantul murise, trebuia sa aterizeze in Irak si dupa era unu slab, tragea cu mitraliera într-o statuie. Dupa au aflat ca sunt undeva in Texas într-un satuc ce faceau unii smecheri legea si decid sa ramana sa ii ajute. Unul dintre ei se îndrăgostește de o tipa. Cam astea imi aduc aminte, tot am cautat pe google soldati in desert etc. Dar n-am găsit, poate înțelegeți ceva.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Iti las o lista, poate iti dai seama dupa un poster ceva care este filmul si mai ales daca este in aceasta lista

https://www.imdb.com/list/ls022551027

| gabicoo a răspuns:

Haiducii lui șapte cai. Iar ăla înalt și blond era Florin Piersic.
Nu?
laughing

| Moni_Moni_Si_Dani_1980 explică:

Nu se regaseste in lista mersi oricum