| changeIsBad a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film de groaza, care sa merite vazut. Un film, nu o lista cu 1000 de filme din care sa nu stiu ce sa aleg.
Multumesc!

16 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Others.

Vizionare placuta!

| zahre a răspuns:

,,Cosmarul de la cabana -cel mai bun horror

| M25M a răspuns:

The Awakening

| epurel a răspuns:

The shining (strălucirea) http://www.imdb.com/title/tt0081505/
Filmul încă nu l-am văzut, dar am citit cartea (cartea de obicei bate filmul ).

| passarisMB a răspuns:

Let Me In
Let The Right One In
amandoua sunt tari

| Tirri28 a răspuns:

Drug me to hell sau Jeniffer's Body

| RockLife a răspuns:

Zombieland.

| zoeZoe a răspuns:

The Exorcist

| Visitor a răspuns:

Salut! priveste The Unborn...acest film+noapte+singura=un adevarat cosmar

| FunlandCompany a răspuns:

Grudge
Trailer:http://www.youtube.com/watch?v=foZ6aKuf4gU
Sper ca te-am ajutat

| iwishicould a răspuns:

Drag me to hell. e bestial. =)

| Idk007 a răspuns (pentru iwishicould):

rolling on the floor vomiti dupa filmu' asta! da' merita laughing

| iwishicould a răspuns (pentru Idk007):

Eiii, ce conteaza rolling on the floor macar e smecher si daca chiar vrei un film horror e numa bun =D

| SnaKe342 a răspuns:

Shutter(2004)