| Michaelis a întrebat:

Salut :) Stie cineva ce episod (naruto shippuden )era in secundele 0:20 din acest video http://www.youtube.com/watch?v=6Vv0eZyjGr4&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| ANAHsneaman a răspuns:

Hei! buna deci din videoclipul ala la sec 0:20 unde sakura ii loveste pe sai si naruto secventa nu e din serial ci din filmul 3 naruto shippuden uite aici sa te convingi:
https://www.google.ro/......https?/url
sper ca te-am putut ajuta numai bine :D

7 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

A am uitat sa mentionez min. 3:51

| Lamaitzza a răspuns:

Atunci cand se lupta cu Deidara este episodul 122 si cred ca continua pana la 125. Sunt mai multe episoade in acel video, oricum de la 122 inainte :d Cred ca cam pana la 138 gasesti secventele din video. Mult succes! :* Funda?

| criss7784 a răspuns:

Ce este exact in jurul secundelor 20 nu apare, cand il loveste pe sai si naruto nu apare in nici un episod restul mai sunt secvente care apar in episoade. unele secvente sunt de cand se bate sasuke cu deidara, hidan, de cand erau ei mai mici in seria naruto, unele secvente sunt si din filmele acestei serii.

| Michaelis explică (pentru criss7784):

Nu a fost dintr-un film a fost din serial.

| criss7784 a răspuns (pentru Michaelis):

La secunda 20 apare Sakura care il loveste pe Naruto si pe Sai, secventa asta nu apare in nici un episod.Si eu nu ziceam ca este din vreun film am zis ca unele secvente mai sunt si din filmele animeului Naruto Shippuden si secvene din seria Naruto(cand erau mici)si din seria Naruto Shippuden (cand sunt mai mari).si nu este un serial este un animeu, daca vrei seriale uita-te la TV.

| Michaelis explică (pentru criss7784):

Scuze daca te-am derajat cu ceva, asteptam raspunsurii nu sa ma cert cu cineva.

| criss7784 a răspuns (pentru Michaelis):

Scuze eu.
Eu sunt la zi cu animeul si ce se intampla in acel video la secunda 20 nu apare in vreun episod. Unele secvente din acel video apar in episoadele seriei Naruto si Naruto Shippuden, iar altele sunt si din filme.Atata tot.