| AndrutzaAda a întrebat:

Stie cineva cum se termina Violetta 2. Cu cine ramane Vio...ce se intampla cu restul actorilor.

10 răspunsuri:
| cristeaflaviurafael a răspuns:

Iti spun cu siguranta ca Violetta va ramane cu Tomas

| AndrutzaAda explică (pentru cristeaflaviurafael):

Cum asa? Ca am uimarit cateva episoade si Tomas nu apara in Violetta 2. Eu stiu dora de Leon si de Diego. Si vream sa stiu cu cine ramane.

| cristeaflaviurafael a răspuns (pentru AndrutzaAda):

Pai atunci nu stiu sincer de sezonu 2 da tomas nu apare in sezonu 2 deloc nu se poate

| AndrutzaAda explică (pentru cristeaflaviurafael):

Nu apare.il scolate.il inlocuieste Diego (un italian).si nici in sezonul 1 nu ramane Vio cu Tomas.nu ramane cu niciunu.

| AndrutzaAda explică (pentru cristeaflaviurafael):

Pai Tomas nu apare deloc... Diego, un italian il inlocuieste...dar nici in sezonul 1 Vio nu ramane cu Tomas nici cu Leon

| cristeaflaviurafael a răspuns (pentru AndrutzaAda):

Mersi mult

| Ciocolina a răspuns:

Iti voi spune tot ce stiu despre episoadele 70-80. Angie va pleca.
Intre episoadele 70-77, va fi un concurs la YOU-MIX cu perechi de dans. Castigatorii vor fii: Diego si Fran(locul 1); Leon si Vio(locul 2). Perechile vor fi alese la intamplare ca si altele cum ar fi: Maxi si Ludmi; Fede si Naty; Brodwey si Cami. Cei patru castigatori( Leon, Vio, Fran, Diego) vor merge la Madrid, unde vor avea mai multe recitaluri. Lara se va desparti de Leon inainte ca acesta sa plece. La Madrid, Vio si Diego sunt inca impreuna, dar nu pentru mult timp. Leon il filmeaza, cu telefonul, ascuns dupa o statuie, pe Diego care poarta o discutie cu Ludmi prin telefon.

| Ciocolina a răspuns:

Scuza-ma, a trebuit sa inchid.
In continuare, spuneam ca Diego a purtat o conversatie cu Ludmi. Ziceau ceva de un pact cu Violetta si studioul. Leon i-a spus lui Fran ce a vazut si a filmat, dupa care, ea i-a povestit lui Vio. Aceasta, ca sa se confirme, s-a uitat pe mobilul lui Leon si a ramas blocata, plangand. In acel moment, ea va trebui sa aiba un recital. Intre timp, a venit Leon si a linistit-o. Cand a urcat pe scena, Vio s-a blocat de emotii si nu a putut sa cante. Leon, vazand ce Diego nu actioneaza,

| Ciocolina a răspuns:

Scuza-ma, a trebuit sa inchid.
In continuare, spuneam ca Diego a purtat o conversatie cu Ludmi. Ziceau ceva de un pact cu Violetta si studioul. Leon i-a spus lui Fran ce a vazut si a filmat, dupa care, ea i-a povestit lui Vio. Aceasta, ca sa se confirme, s-a uitat pe mobilul lui Leon si a ramas blocata, plangand. In acel moment, ea va trebui sa aiba un recital. Intre timp, a venit Leon si a linistit-o. Cand a urcat pe scena, Vio s-a blocat de emotii si nu a putut sa cante. Leon, vazand ca Diego nu actioneaza, a pus negativul cantecului "Poedemos". Acestia doi au cantat impreuna melodia. Acum nu mai am timp, dar iti voi spune imediat ce am timp, ce se va mai intamplat.

| Ciocolina a răspuns:

Iit voi spune in continuare.
Dupa ce Leon si Vio au cantat "Poedemos", Vio s-a despartit de Diego pentru faza cu pactul. Dupa aceea, Vio a fugit plangand la Leon, iar acesta a consolidat-o. Cand s-au intors la Buenos Aires, Diego a flat ca Gregorio este tatal lui. In parc, Vio l-a vazut pe Leon pe banca cu Lara, fosta lui. Cei doi nu mai erau impreuna de mult, dar s-au intalnit ca prieteni sa discute ceva. Vio a crezut complet contrariul. De atunci, Vio il evita pe Leon, dar si pe Diego. La studio, Vio avea de compus un cantec pentru show-ul de final de an, dar nu l-a terminat. Asa ca, Leon i-a prezentat lui Pablo un cantec compus de el. I-a aratat "Nuestro Camino", care l-a compus pentru Vio, iar, in acelasi timp, i l-a dedicat ei. Pana la urma, Lara i-a spus lui Vio ca ei doi nu mai erau impreuna de ceva timp. Vio a fugit repede la Leon si s-au impacat. Deci Vio v-a ramane cu Leon panala sfarsitul sezonului!
Legat de alte cupluri:
Vor fi Fede si Ludmi, dar dupa ce Fran ii povesteste faza cu Diego si Ludmi, el fiind foarte apropiat de Vio, se desparte de ea. La sfarsitul sezonului nu stiu sigur daca vor fi din nou impreuna, dar stiu sigur ca vor fi cel putin prieteni.
Vor mai fi si:
- Maxi si Naty
- Cami si Brodwey
- Fran si Marco
La sfarsitul sezonului, la sfarsitul cantecului al show-lui de final de an, Vio si Leon se saruta!
Te rog trimite-mi un mesaj daca ti-a placut.