| pufuletz33 a întrebat:

Salut
Stie cineva filme despre o fata noua care vine la colegiu (doar comedii) si alte filme despre colegiu ca mean girl, pitch perfect 1, 2; sidney white...dar nu similare la aceste filme caci le-am vazut si pe filmele similare la filmele de mai sus. poate vreun film pe care l-ati vazut si este despre colegiu/adolescenti.Multumesc

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),Lost And Delirious (2001),The Roommate (2011),Wild Child (2008),Daydream Nation (2010),Beautiful Creatures (2013),Breathe In (2013),Nowhere Safe (2014)

| pufuletz33 explică:

Va rog!