| wonderfully a întrebat:

Salut.Stie cineva filme interesante cu o poveste de dragoste dintre 2 adolescenti?

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Ai vazut Twilight? daca nu uita-te sigur o sa iti placa is doar 3 parti pana acum Amurg, Luna Noua si Eclipse si vor mai aparea 2 (filmul e tot despre 2 adolescenti indragostiti doar ca baiatul e vampir )eu ador filmul asta :d

angus thongs and perfect snogging(povestea unor 2adolescenti f fainn filmul)

Triple Dog(cu adolescente si nu numai)

Road trip(tot cu adolescenti indragostiti love struck plus alte chestii marfa )

The perfect man (o sa iti placa crede-mawinking

John Tucker must die

si seria American Pie e super.

2 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Keith sad
a walk to remember
if only
The lake house
Two lovers
p. s. i love you

| alexandra_3713 a răspuns:

Another Cinderella Story
bring it on fight to the finish
Remember me
It's a boy girl thing
The last song
Sleepover