| Dany19 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme asemanatoare cu Prom sau niste filme cu adolescenti care sa aiba o poveste de dragoste sau orice.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. Love Actually
2. Sleepless in Seattle
3. Ghost
4. When Harry Met Sally
5. Don Juan de Marco
6. Notebook
7. A Walk to Remember
8. Paris, je t’aime
9. Shakespeare in love
10. Someone like you
11. Notting Hill
12. A Good Year
13. Music and Lyrics
14. Bridget Jones’s Diary
15. 10 things I hate about you
16. Stardust
17. How to lose a guy in 10 days
18. P.S. I Love You
19. 50 first dates
20. Serendipity
21.A Cinderella Story2, 3
Nu sunt toate cu adolescenti dar toate sunt de dragoste.

6 răspunsuri:
| PsychoDreamer a răspuns:

The pool boys

| PsychoDreamer a răspuns:

It's Kind of a Funny Story

| PsychoDreamer a răspuns:

Apropo, din intrebarea ta am aflat de filmul ala "prom", si l-am vizionat de curand, e ft fain, mi-a placut enorm, vreau sa-ti multunesc pentru intrebare xD

| paezi a răspuns:

Hight school musical 1 si 2 si daca le ai cu englza este si 3 dar nu e sub

| paezi a răspuns:

Hight musical 1 si 2 si daca le ai cu engleza 3 dar nu e sub deloc si este in engleza

| paezi a răspuns:

Hight school musical 1 si 2 si daca le ai cu engleza 3 dar nu este sub deloc