| tal4556 a întrebat:

stiti ceva filme pentru adolescenti gen divergent sau nerve?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Cauta pe IMDb sau pe Amazon și o să îți recomande ei filme asemănătoare.Succes!

| faramatania a răspuns:

The Hunger Games (seria), The Maze Runner (seria), The Giver (2014),Project Almanac (2015),Parallels (2015),Delirium (2014),After The Dark (2013),Billionaire Ransom (2016),The Host (2013),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),In Time (2011),Upside Down (2012),Equals (2015),The Thinning (2016)

| littledevil4ever a răspuns:

Două dintre filmele mele favorite! Îți recomand The mortal instruments, Baby driver, Before I fall, The 5th wave, Feed, The thinning, The darkest minds, The maze runner.