| AlleSss a întrebat:

Tocmai m-am uitat la Divergent si mi-a placut mult,foarte mult. Genial film, il recomand. Acum as vrea sa ma mai uit la ceva gen...Intrebarea mea este : Stiti vreun film gen Divergent? Daca nu,macar ceva de dragoste sau adolescenti. (va rog, spuneti maxim 2 filme,nu mai multe, dar pe care le-ati vazut...)

Funda si multumesc! ♥

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey happy
Hmm. Ai putea incerca: ''Rubinrot'', ''Hunger games'' (1/2), ''Beautiful creatures'', ''The host'', ''Percy Jakson'', ''Vampire Academy'',''The avengers'', ''The maze runer'',''The host'', ''Game of thrones'', ''Harry Poter'', ''Fault in our stars'', ''The chronicles of narnia'', ''Torch wood'', ''Avatar the last airbender''.
Si na si cateva seriale:
The vampire diaries
Teen wolf
True blood
The carrie diaries
Little pretty liars si nu mai stiu straight face Nu-mi vine nimc prin cap la moment laughing

| AlleSss explică (pentru anonim_4396):

La The Carrie Diaries nu am gasit decat vreo 17 episoade, nu mai stiu. Stii vreun site unde m-as putea uita? big grin

15 răspunsuri:
| Bella9538 a răspuns:

Seria the hunger games, e chiar ma frumos decat divergent

| Bella9538 a răspuns:

Seria the hunger games, e chiar mai frumos decat divergent

| faramatania a răspuns:

The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),Hunger Games 1 și 2 (2012/2013),Push (2009),Beautiful Creatures (2013),Upside Down (2012),Rubinrot (2013),The Host (2013),The Last Keepers (2013)

| AlleSss explică (pentru anonim_4396):

Nu am vazut Transcedence. Cum nu am vazut nici Loosies sau Upside Down. Ma voi uita, multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi imaginez cate filme ai vazut daca crezi ca asta e genial.

| AlleSss explică (pentru anonim_4396):

Ma scuzi, dar asta e genul de filme care-mi plac, nu stiu ce ai avea impotriva. Fiecare cu gustul lui happy. Si am vazut destul de multe filmewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlleSss):

Impotriva nu am nimic laughing dar sa vezi numai filme de genu si sa zici ca e genial e aiurea, ce sa mai zid de filme ca godfather si altele. dar aici intervine intr-adevar gusturile. altii zic ca twilight e bun altii zic ca inchisoarea ingerilor e-

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing De acord cu tine! Am vazut doar trailerul, si mi-a fost deja de-ajuns! E ceva tipic, un om deosebit care nu e acceptat de ceilalti. Practic, arata egoism. Nu ma atrag asemenea filme... prea comerciale

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai dupa mine divergent ar trebui sa se ia de mana cu twilight si cu hunger games, niste filme pentru cei de 16 ani, plicisitoare si fara mare poveste. cu niste actori care au doar o expresie a fetei chiar daca rad dau plang si multe prostii. dar ce pretentii, e romantic rolling on the floor

| AlleSss explică (pentru anonim_4396):

Spune-mi filmul tau preferat happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlleSss):

Se cam bat Godfather din 72 cu inchisoarea ingerilor din 94.
nu ma intelege gresit fiecare cu gusturile lor, si mai apreciez filme mai slabute dar cum as zice acum ca Man on fire sau altele e genial, nu, e bun dar pana la genial e cale lunga. Uita-te la american gangster din 2007, sa vezi film bun iar, dar na, preferati romantice sau genu lui divergent, poate nu ma omor cu filme din astea cu actori tineri, naiba stie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlleSss):

Scuzele mele, acum am vazut cati ani ai. nu stiu de ce credeam ca ai cel putin 18. lasa ca ai sa cresti si o sa vezi diferenta intre filme tongue. si eu am vazut pirma oara godfather la 15 ani si credeam ca e plictisitor ca dracu dar acum nu ma satur sa-l vad.

| AlleSss explică (pentru anonim_4396):

Nu-ti cere scuze, nu ai de ce, fiecare are dreptul sa-si spuna opinia. happy Poate-mi voi schimba parerea cu timpul, deocamdata prefer sa raman la acest gen. O zi frumoasa!