| Fcsb_Madalin_1999 a întrebat:

Salut stiti cumva daca a aparut sezonul 6 din serialul star wars the clone wars?

Răspuns Câştigător
| Lucică1998 a răspuns:

Da a apărut si s-a si terminat are vreo 13 episoade sau ceva de genu. Il găsești pe 990

| Fcsb_Madalin_1999 explică (pentru Lucică1998):

Multumesc foarte mult, dar sti daca se va mai continua cumva ceva un sezon 7? happy

| Lucică1998 a răspuns (pentru Fcsb_Madalin_1999):

Nu, se termina chiar înainte sa înceapă episodul 3 filmul si se știe ca acțiunea e plasata intre episoadele 2 si 3 ale filmului, dar poți sa te uiți la Rebels care e intre episoadele 4 si 5 ale filmelor

| Fcsb_Madalin_1999 explică (pentru Lucică1998):

NU...eu am vazut sezoanele 1, 2, 3, 4, 5,6 si acum nu stiu se va face si un al 7-lea sezon?