| petrescuionut a întrebat:

acum cativa ani am vazut un film.
stiu decat ca era un barbat si o femeie si erau casatoriti...
ei trebuia sa ajunga nu stiu unde pe o autostrada dintr-un desert si barbatul are o clipa de neatentie si cred ca a lovit un barbat care avea masina rostornata si ei il urca in masina.
Si acel barbat mereu zicea numele unei autostrazi, stiu decat ca barbatul de era pe jos cand erau sal loveasca sau l-au lovit era chiar cel care era cu nevasta lui si o cauta dupa ce facuse accidentru sau nu stiu unde se oprise dar imi amintesc ca in film ei 2 erau la un hotel si cineva de acolo ii zice ai grija de nevasta ta nu stiu ce se mai intampla in film dar era foarte frumos. cine stie imi multumesc foarte mult si funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Posibil să fie ceea ce cauți:
Țara întunericului (Dark Country), 2009
http://www.cinemagia.ro/filme/dark-country-43612/

| petrescuionut explică (pentru floresdemayo):

Multumesc frate de cand il cautam

| floresdemayo a răspuns (pentru petrescuionut):

Ah, ce mă bucur, frate! : ))

| NOname a răspuns (pentru floresdemayo):

Ce de flooori... : ))

| floresdemayo a răspuns (pentru NOname):

Primăvara poartă vina!hee hee

| NOname a răspuns (pentru floresdemayo):

Aha. Din seria: printre flori.;))

http://youtu.be/iNDrZPctw1E