| Marin_Tavy_1999 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film in care era vorba despre niste tineri care se astrangeau intr.un loc si se intreceau era vorba de ceva numit Girlfest sau ceva de genu'... problema este ca nu mai stiu numele filmului ma puteti ajuta? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Forev3rAlone a răspuns:

Era film sau serial? Eu una cred ca te referi la Gossip Girl sau la The sisterhood of the traveling pants

| Marin_Tavy_1999 explică (pentru Forev3rAlone):

Era film ...si era vorba de un politist care se amesteca printre tinerii astia care organizau cursele astea...