| tiranianuuu a întrebat:

Salut Tpu.acum ceva timp am vazut un film un Nazisti,era cand un grup de soldati au gasit un buncar in care era o masinarie care face oameni nemuritori,iar soldati au gasit un supravetiutor care peste el era un morman de cadavre iar iei au inceput sal interogeze,iar iei au aflat ca este o fantoma, iar apoi au inceput alti nazişti sa se trezeasca si au inceput sai omoare pe soldati pe rand....cred ca vam dat cam multe informati

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Outpost ( Avanpostul, 2008)
http://www.cinemarx.ro/filme/Outpost-Avanpostul-309256.html
A fost, parcă, pe Pro Cinema, în decembrie... Îl găsești și online.