| Marian_Claudiu_1999 a întrebat:

Am inceput sa ma uit la un serial supernatural e foarte misto, va recomand sa il urmariti il gasiti pe net daca vreti.Dar problema mea este ca s-a terminat sezonul 9 acum astept sa apara sezonul 10 si as vrea sa stiu data in care o sa apara. Daca stiti va rog raspundeti-mi dau funda :*

Răspuns Câştigător
| poseydon94 a răspuns:

Prea misto serialul, am vazut toate episoadele si sunt foarte nerabdator sa apara urmatorul sezon.Din cate stiu eu va aparea in octombrie

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

La sfârşitul lui octombrie.